OŠETRENIE PRE TELO A TVÁR

INOVATÍVNA TECHNOLÓGIA S OKAMŽITÝM A IHNEĎ VIDITEĽNÝM EFEKTOM 

 

Masáž tela na :

1.  CHUDNUTIE - Dochádza k spaľovaniu tukov, ktoré sa následne vylúčia prirodzeným spôsobom cez lymfatický systém. Výledok je strata niekoľkých cm z ošetrenej oblasti a spevnená pokožka už po prvej masáži. Počas tejto masáže dochádza aj k redukcii strií a celulitídy. Masáž trvá 20min.

2. FORMOVANIE/FITNESS -Svaly sa počas masáže stimulujú, posilňujú a budujú,čím dochádza k formovaniu tela a získaniu formovanej postavy. Na ďalší deň od absolvovania masáže je možné očakávať v ošetrenej oblasti tela aj bolesť svalov - ako pri klasickom cvičení. Masáž trvá 15 min.

 

Masáž tváre :  detoxikácia, výživa, lifting    

Pomocou tejto 3-krokovej procedúry sa pleť vyčistí, vyživý a vypne. Zostáva dlhodobo tonizovaná, rozžiarená, vyhladená, hydratovaná a pevná, mimické vrásky sú ihneď jemnejšie a jemné vrásky sa strácajú úplne. Počas detoxikácie - čistenia sa vyplavujú na povrch nečistoty, ktoré bežným spôsobom na povrch nie je možné dostať a vytvárajú sa prázdne medzibunkové priestory v najhlbších vrstách pokožky, ktoré sú počas výživy vyplnené výživnými látkami - kyselina hyalurónová. Vďaka masáže sa vytvára aj kolagén, ktorý spolu s liftongovým programom pleť napne a spevní prirodzeným spôsobom. Masáž trvá 15min.

Kontaktujte nás v prípade otázok :

Objednanie sa na masáž - vyplňte prosím nasledovné údaje